حضور گروه مخابرات ایران در بیست و دومین دوره نمایشگاه تلکام

روش سئو: گروه مخابرات ایران در بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی با شعار مخابرات، تحول دیجیتال، توسعه پایدار در نمایشگاه های بین المللی تهران حضور می یابد.
به گزارش روش سئو به نقل از ستاد خبری شرکت مخابرات ایران در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی، این شرکت با رویکرد فناوری اطلاعات و ارائه راهکارهای نوآورانه و با هدف تعامل با بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و ارائه محصولات متنوع در نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱ حضور می یابد.

این گروه با محوریت شرکت مخابرات ایران و حضور شرکتهای مجتمع صنعتی رفسنجان، شرکت تحقیقاتی آزمون کیفیت، خدمات مخابراتی ارگ جدید، شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران، شرکت بهینه پردازش، شرکت فراز فنون مرکزی، شرکت امید ژرف نگر، شرکت نوران ارتباط پایدار، شرکت کاراشاپ، شرکت شسکام و شرکت کابلهای مخابراتی شهید قندی در بیست و دومین نمایشگاه مخابرات، فناوری اطلاعات و راهکارهای نوآورانه بصورت فعالانه حضور می یابد.

بر طبق این گزارش، شرکت مخابرات ایران باتوجه به رویکرد در خصوص تقویت ارتباط بین شرکتها در نمایشگاه های تلکام، با حضور در بخش های گفتگو با سازمان ها و شرکت های کارفرمایی و بخش های دولتی و خصوصی، آماده مذاکره و تعامل بمنظور گسترش بازار حوزه ICT و پاسخگویی به پرسش های بازدیدکنندگان در بخش های مختلف صنعت ارتباطات کشور است.

این گزارش می افزاید، بمنظور تحقق رویکرد تعاملی و همگرایی شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه، خدمات مناسب مشتریان خانگی، سازمانی و تجاری در نمایشگاه به نمایش گذاشته شده و افراد، شرکتها و سازمان های مختلف می توانند ضمن آشنایی با کمپین های خاص نمایشگاه برای مشتریان مختلف با حضور در نمایشگاه، از نحوه ارائه این خدمات و مزیت های خدمات متنوع گروه مخابرات ایران در این عرصه ها آشنا گردند.

علاقمندان و فعالان حوزه ارتباطات و مخابرات می توانند با حضور در سالن ۷، ۸ و ۹ نمایشگاه بین المللی تهران، در فضایی به مساحت بیش از ۱۲ هزار متر مربع، از محصولات و خدمات مختلف شرکت مخابرات ایران در تلکام ۲۰۲۱ بازدید به عمل آورند.

بنا بر اعلام معاونت امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران، وزارت ارتباطات حمایت راهبردی خودرا از نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱ اعلام نموده است و سایر بخش های ذی نفع همچون اپراتورها و شرکت های دانش بنیان هم در امتداد انطباق با برنامه های وزارت ارتباطات در این نمایشگاه که برمبنای ارتباط بین شرکتها و تقویت تعامل و هم افزایی صنایع ارتباطی و مخابراتی کشور است، حضور می یابند.

بر طبق این گزارش، شرکت مخابرات ایران نیز بعنوان بزرگ ترین اپراتور ارتباطی کشور در امتداد همگرایی با اپراتورهای مختلف صنعت ارتباطات کشور و نهادهای تصمیم گیر بخش ارتباطات، حضور فعالانه ای در بیست و دومین نمایشگاه تلکام خواهد داشت.

گفتنی است نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱ از تاریخ پنج شنبه، دوم تا یکشنبه، پنجم دی ماه از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران انجام می شود.

منبع: