تصویب بودجه اصلاحی سال ۱۴۰۲ شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات پیام

روش سئو: مجمع عمومی شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات (پیام) به ریاست معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات تشکیل و بودجه اصلاحی سال ۱۴۰۲ این شرکت به تصویب اعضای مجمع رسید.

به گزارش روش سئو به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجمع عمومی بودجه اصلاحی ۱۴۰۲ فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام به ریاست علی اصغر انصاری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و با حضور اکبر قنبرپور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و دیگر اعضای مجمع اجرا شد.
در این جلسه گزارشی از وضعیت کارهای فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام ارائه و پیرامون موضوع و موارد مختلف بحث و بررسی صورت گرفت.
در این جلسه علی اصغر انصاری به عنوان نایب رییس مجمع، ضمن تقدیر و تشکر از کارهای انجام شده توسط مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و کارکنان شرکت بر اجرا و تکمیل پروژه پست برق منطقه ویژه تاکید و این پروژه را یکی از برنامه های مهم و کلیدی شرکت امسال برشمرد.
در پایان اعضای مجمع، بودجه اصلاحی ۱۴۰۲ این شرکت را به تصویب رساندند.
علاوه بر معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و مدیرعامل سایر اعضای این مجمع را سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت راه و شهرسازی، رییس سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران می سازند.

منبع: