مشخصات موبایل ۵G فوجیتسو فاش شد

روش سئو: مشخصات یك موبایل ۵G شركت فوجیتسو فاش شده كه در آن از تراشه اسنپ دراگون ۸۶۵ استفاده شده است. این دستگاه دارای دوربین سلفی ۳۲ مگاپیكسلی است.
به گزارش روش سئو به نقل از گیزموچاینا، در این اواخر شركت كوالكام لیستی از موبایل هایی را منتشر نموده كه از تراشه اسنپ دراگون این شركت استفاده می كنند. در این لیست نام موبایل های مختلفی دیده می شود. یكی از موبایل های این لیست موبایل arrow ۵G شركت فوجیتسو است.
شماره مدل موبایل فوجیتسوarrow ۵G در حقیقت F-51A است كه نمایشگری خمیده دارد و در قسمت بالای آن، سمت راست یك سوراخ وجود دارد. نمایشگر ۶.۷ اینچی این دستگاه +HD است و وضوح ۱۰۸۰ در ۲۳۴۰پیكسل دارد. همین طور در این موبایل یك دوربین جلویی ۳۲ مگاپیكسلی وجود دارد. یك اسكنر اثر انگشت اولتراسونیك نیز در نمایشگر دستگاه یكپارچه شده است. همراه تراشه اسنپ دراگون ۸۶۵ در این دستگاه ۸ گیگابایتRAM و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی وجود دارد. سیستم عامل دستگاه نیز اندروید۱۰ است. پشت این موبایل تنظیمات ۴ تایی دوربین به چشم می خورد كه یكی از آنها ۴۸ مگاپیكسلی است. دوربین های پشتی دستگاه قابلیت فیلمبرداری۴K دارند. جالب آنكه موبایل فوجیتسو مجهز به نرم افزار «ادوب فوتوشاپ اكسپرس» است كه همزمان با ثبت عكس، آنرا ادیت می كند.

منبع: