سامسونگ A51 با دوربین ال تولید می شود

به گزارش روش سئو گزارش های جدید نشان داده است موبایل جدید سامسونگ با نمایشگر ۶.۵ اینچی و دوربین های پشتی L شكل ایجاد می شود. دوربین سلفی این دستگاه هم ۳۲ مگاپیكسلی است.
به گزارش روش سئو به نقل از جی اس ام آرنا، سامسونگ مقرر است گلكسی A۵۱ را در سه ماهه نخست ۲۰۲۰ میلادی رونمایی كند. گزارشی اخیر نشان داده است سامسونگ تولید این موبایل در هند را شروع كرده است. گزارشی دیگر هم مشخصات آنرا فاش كرده است.
طبق این گزارش ها گلكسی A۵۱ مجهز به نمایشگر ۶.۵ اینچی آمولد است. این دستگاه با اندروید۹ پای عرضه می شود. تخمین زده می شود یك باتری ۴ هزار میلی آمپری در آن نصب شده باشد. یك دوربین سلفی ۳۲ مگاپیكسلی هم در آن تعبیه شده است. سنسور اصلی دوربین پشتی هم ۴۸ مگاپیكسل است. همینطور سیستم دوربین های پشتی آن Lشكل است.
در این موبایل از تراشه Exynos۹۶۱۱ همراه ۴ گیگابایت RAM استفاده شده است. گزارش های پیشین حاكی از آن بود حافظه داخلی دستگاه در دو گزینه ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه می شود. نمایشگر A۵۱ احیانا یك بریدگی كوچك دارد و احیانا كیفیت HD+ خواهد داشت. همینطور A۵۱ مانند بقیه موبایل های سریA۵۰ دارای اسكنر اثر انگشت زیر نمایشگر است. این موبایل دارای پورت یو اس بی سی و یك جد هدفون ۳.۵ میلی متری است.