آیفون های سال آینده دوربین ۳ بعدی لیزری دارند

به گزارش روش سئو شركت اپل احتمالاً از یك فناوری جذاب و مشتری پسند در آیفون های سال ۲۰۲۰ خود استفاده خواهد نمود.
به گزارش روش سئو به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، اپل برای بهبود عكاسی و فیلم برداری آیفون برنامه دارد و امكان دارد قدم را فراتر از اضافه كردن یك دوربین عقب سوم بگذارد.
منابع بلومبرگ می گویند كه این غول تكنولوژی در حال توسعه یك سیستم دوربین سه بعدی است كه از اسكنر لیزری استفاده می نماید تا اطلاعات عمقی را در فواصل بسیار بزرگ تر از سیستم نمایش نقطه ای كه در فناوری تشخیص چهره آیفون های فعلی استفاده می شود، دریافت كند.
گفته می شود كه هدف اصلی اپل دستیابی به فناوری واقعیت افزوده در آیفون های سال ۲۰۲۰ است. این امر می تواند ابعاد و اندازه ها را اندازه گیری نماید، همینطور به گرفتن تصاویر اصلاحا پرتره كمك می نماید چون كه دوربین برای گرفتن آن نیاز به تشخیص اشیای پس زمینه دارد.
طبق گفته یكی از منابع، شركت اپل با شركت سونی درباره آزمایش حسگرها صحبت كرده است.
اگر این شایعات درست باشد، اپل می تواند اواخر سال ۲۰۲۰ آیفون های لیزری را معرفی نماید.
شركت اپل می خواست ارتقای خویش را در سال ۲۰۱۹ انجام دهد، اما به علل نامعلومی آنرا به تعویق انداخت. پس برای امسال شما مجبور به سازش با ارتقاهای دیگر خواهید بود كه شامل دوربین عقب سوم و احتمالاً یك سنسور بهبود تشخیص چهره و همینطور تغییر درگاه شارژ از پورت های كنونی به USB-C است.
بعضی می گویند اپل در حال برنامه ریزی نسخه های به روز شده از آیپد معمولی و آیپد مینی برای انتشار در سال ۲۰۱۹ است.
طبق این برنامه ریزی اپل در آینده نزدیك بسیار پرمشغله خواهد بود و احتمالاً با جلب رضایت مشتریان روزهای بهتری در انتظار این شركت خواهد بود.