عرضه تازه ترین گوشی پرچمدار سامسونگ با یك ترابایت حافظه

به گزارش روش سئو برخی منابع خبری تصاویر تازه ای را از یكی از گوشیهای پرچمدار شركت سامسونگ به نام گالكسی اس ۱۰ پلاس منتشر نموده اند كه نمایشگر و بدنه آنرا به نمایش می گذارد.

به گزارش روش سئو به نقل از بی جی آر، قبل از این اعلام شده بود كه گالكسی اس ۱۰ نمونه كوچكتر این گوشی دارای نمایشگر ۶.۱۱ اینچی است. حال اعلام شده كه گالكسی اس ۱۰ پلاس دارای نمایشگر بزرگتر ۶.۴۴ اینچی خواهد بود.
این ارقام نسبت به نمایشگرهای ۵.۸ اینچی گالكسی اس ۹ و ۶.۲ اینچی گالكسی اس ۹ پلاس پیشرفت قابل توجهی از خود نشان داده است. البته گالكسی نوت ۱۰ كه آن هم در آینده نزدیك عرضه می گردد باز هم نمایشگر بزرگتری خواهد داشت كه منابع مختلف ابعاد آنرا بین ۶.۴ تا ۶.۷۵ اینچ اعلام نموده اند.
گالكسی اس ۱۰ لایت گوشی دیگری از همین مجموعه است كه با نمایشگر ۵.۷۵ اینچی عرضه خواهد شد. برخی كارشناسان می گویند بزرگتر شدن نمایشگرهای این گوشیها لزوما به معنای بزرگتر شدن ابعاد كلی آنها نیست و سامسونگ فراگیری نمایشگرها را افزایش داده تا آنها بخش عمده قاب جلویی تلفن همراه را در بر بگیرند.

ظاهرا در این گوشیها هم خبری از حذف جك هدفون نیست و از سنسور اثرانگشت هم در زیر خود نمایشگر استفاده شده است تا باز كردن قفل گوشی با لمس آن توسط انگشت صورت گیرد.
گفته می گردد در پشت گوشی گالكسی اس ۱۰ پلاس از چهار دوربین و در جلوی آن از دو دوربین برای تهیه تصاویر سلفی استفاده می گردد. همینطور شنیده می گردد كه پردازنده اصلی این گوشی و گوشی گالكسی اس ۱۰ یكی از دو مدل اسنپ دراگون ۸۵۵ یا Exynos ۹۸۲۰ سامسونگ خواهد بود.
گوشی های مورد اشاره با حافظه های مختلف از ۱۲۸ گیگابایت تا یك ترابایت عرضه خواهند شد كه قیمت های آنها هم بر همین مبنا بسیار متنوع خواهند بود. قیمت اس ۱۰ لایت حدود ۷۰۰ پوند، قیمت اس ۱۰ بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ پوند و قیمت اس ۱۰ پلاس با یك ترابایت حافظه ۱۴۰۰ پوند پیش بینی شده است.