افزایش پوشش شبكه همراه اول در سیستان و بلوچستان

روش سئو: با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سایت های جدید همراه اول در استان سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید.

به گزارش روش سئو به نقل از مهر و به نقل از اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، سایت های نوسازی شده و جدید همراه اول در استان سیستان و بلوچستان روز سه شنبه ۱۳ شهریورماه با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمید فرهنگ مدیرعامل شركت ارتباطات سیار ایران، سیدمجید صدری مدیرعامل شركت مخابرات ایران، دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان، نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات و مدیران استانی به بهره برداری رسید.
در این مراسم سایت های نوسازی شده و جدید همراه اول در نسل دو، سه و چهار همراه اول در ۱۲۳ سایت به منظور افزایش پوشش جاده ای، ریلی و روستایی همراه اول در سطح استان سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید.
علاوه بر این، تولید پوشش نسل سه و چهار همراه اول در روستای هدف گردشگری كلپورگان از توابع سراوان باعث رونق كسب و كار در این روستا خواهد شد.
همچنین وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات با اشاره به اینكه تا آخر سال ۵۰۰ روستای استان تحت پوشش تلفن ثابت و اینترنت روستایی قرار می گیرند، اظهار داشت: در ۶۰۰ روستا خدمات همراه اول به نسل های بالاتر ارتقا پیدا می كند و ۵۰۰ كیلومتر فیبرنوری جدید هم به شبكه فیبر نوری اضافه می گردد.