معرفی ۴۶ برگزیده برتر در جشنواره تحقیقات وفناوری علوم پزشکی رازی

به گزارش روش سئو، در بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی، ۴۶ برگزیده برتر معرفی می گردند.
به گزارش روش سئو به نقل از ایسنا، دکتر یونس پناهی با بیان این خبر خاطرنشان کرد: در بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی برگزیدگان در قسمت های محققان، مخترعان، فناوران، محقق جوان، محقق دانشجو، پژوهش کاربردی برتر، دانشگاه های علوم پزشکی، مرکز رشد فناوری، مرکز تحقیقات، کمیته تحقیقات دانشجویی، مجله علمی پژوهشی علوم پزشکی، شرکتهای صاحب محصول برتر، شرکت دانش بنیان و سازمان غیردولتی حامی پژوهش معرفی خواهند شد.
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت اظهار نمود: در این دوره از جشنواره تمام تلاش ها معطوف به رساندن تحقیقات کاربردی به تولید فناوری شده است تا نیازی از نیازهای سلامت مردم و جامعه برطرف شود.
وی ضمن اشاره به اهمیت تشویق و ترغیب دانشجویان به پژوهش و فناوری خاطرنشان کرد: الفبای تحقیق و پژوهش در دوران دانشجویی آموزش داده می شود و در صورت ایجاد محیطی با طراوت و پرنشاط علاقه و جذابیتی ایجاد می شود و زمینه برای شکوفایی توانمندی و ظرفیت پنهان افراد مهیا خواهد شد. این مسئولیتی است که تمامی دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت بهداشت بر عهده دارند و تبلور آنرا میتوان در برگزاری رویدادی مانند جشنواره رازی مشاهده کرد.
ایشان در ادامه خطاب به برگزیدگان ادوار مختلف جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی، اظهار داشت: نزدیک به سه دهه از برگزاری این رویداد سالانه می گذرد و تابحال از تعداد زیادی از محققان پرارزش جامعه پزشکی به علت فعالیتهای علمی شان تقدیر شده و قدردانی به عمل آمده است و با انتظام به فرآیندی قانونمدار و مبتنی بر عدالت پژوهشی به داوری آثار ارسالی می پردازد و همین مساله رقابتی سالم و پرتکاپو را میان دانشمندان نظام سلامت برقرارکرده است.
دکتر پناهی اضافه کرد: اعضای هیات علمی هم در صورت کسب مقام در این جشنواره به صورت معمول دو پایه ارتقا می گیرند.
به نقل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی، سوم بهمن ماه سالجاری در سالن اجلاس سران برگزار می شود.