ادعای یك افسر سابق نیروی دریایی آمریكا به دیدن یوفوها عادت داشتم!

به گزارش روش سئو یک خلبان بازنشسته نیروی دریایی ارتش ایالات متحده ادعا می کند که طی سالیان خدمت خود همیشه UFOها یا همان اشیای ناشناس پرنده یا به عبارتی ˮآدم فضایی هاˮ را می دیده است و نگران این مورد بوده است.
به گزارش روش سئو به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، درست پس از خارج شدن چند ویدیو حاوی تصاویری از پرنده های ناشناس بر فراز کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده و پیش از انتشار گزارش پنتاگون درباره این اشیای ناشناس پرنده، یک افسر سابق نیروی دریایی آمریکا به نام “رایان گریوز”(Ryan Graves) با پایگاه خبری “CBS News” در مورد تجربه مواجهه خود با فضاپیماهای بیگانه صحبت کرده است.
“گریوز” می گوید که وی و دیگر اعضای اسکادران جنگنده “F / A-۱۸” اوایل سال ۲۰۱۵ به مدت دو سال تقریباً هر روز چیزهایی را که می توانست یوفو باشد، در آسمان جنوب شرقی ساحل ویرجینیا می دیده اند.
ارتش آمریکا این پرنده های ناشناس را “پدیده های هوایی ناشناخته” یا “UAP” نامیده است.
“گریوز” در مصاحبه ای که روز گذشته پخش گردید، به “بیل ویتاکر” خبرنگار CBS اظهار داشت: رک و پوست کنده بگویم که من نگران هستم. می دانید، اگر این پرنده های ناشناس متعلق به یک کشور دیگری بودند، این یک مشکل بزرگ برای ما بود. از آنجایی که ظاهر آنها [با دیگر هواپیماها] متفاوت بود، ما واقعاً جرات نداشتیم به صورت جدی به آنها نگاه نماییم.
وی ادامه داد: ما تمایل داریم این حقیقت را که آنها آن بیرون هستند و هر روز ما را تماشا می کنند، نادیده بگیریم.

رایان گریوز
“گریوز” می گوید این اشیای پرنده امکان دارد هواپیماهای جاسوسی روسیه یا چین و یک فناوری فوق العاده پیشرفته باشند.
“لوئیز الیزوندو” مقام سابق وزارت دفاع آمریکا که نزدیک به یک دهه تحقیق روی UAPها انجام داده است به CBS اظهار داشت: یک فناوری را تصور کنید که می تواند ۶۰۰ تا ۷۰۰ برابر نیروی گرانش، نیرو تولید نماید و می تواند با سرعت ۲۱ هزار کیلومتر در ساعت پرواز کند و می تواند از رادار فرار کند و درون هوا و آب و احتمالاً در فضا هم پرواز کند. این دقیقاً همان چیزی است که ما در مبحث UAPها با آن مواجه هستیم.
هنوز سوال باقی مانده این است که این پرنده های ناشناس، وسایل نقلیه هوایی فوق پیشرفته ساخت بشر هستند یا در واقع ساخته بیگانگان هستند؟ در فوریه گذشته از “ایلان ماسک” سوال شد که وی درباره ویدئوهای اخیر در مورد مشاهده احتمالی بیگانگان و یوفوها توسط افسران نیروی دریایی چه نظری دارد. وی در پاسخ اظهار داشت: راستش فکر می کنم اگر بیگانگان وجود داشته باشند، از وجود آنها خبر داشتم!

در عین حال، گزارش های اخیر از آن حکایت می کند که پارسال شاهد افزایش مشاهده اشیای ناشناس پرنده یا همان یوفوها در ایالات متحده بوده ایم و فقط ساکنان نیویورک ۳۰۰ مورد مشاهده بشقاب پرنده را گزارش کرده اند که بالاترین تعداد تابحال است.
با این وجود گزارش دیگری می گوید که گزارش مشاهده یوفوها امکان دارد فقط پهپادهای دشمن باشد که در ایالات متحده اطلاعات جمع آوری می کنند.
به نظر می آید باید تا ماه ژوئن منتظر بمانیم تا گروه ویژه ای که توسط سناتور “مارکو روبیو” پشتیبانی می شود، یافته های خویش را در مورد مطالعه و بررسی این بشقاب پرنده ها به کنگره آمریکا عرضه نماید. سوال اینجاست که در آن زمان به پاسخی که به دنبال آن هستیم، خواهیم رسید یا مساله یوفوها باز هم بی پاسخ می ماند؟

منبع: