فیلمبرداری با آیفون ۱۲ با كیفیت ۲۴۰ فریم در ثانیه

به گزارش روش سئو ویدئویی كه اخیرا در فضای مجازی انتشار یافته، نشان داده است برخی مدلهای آیفون ۱۲ از فیلمبرداری با كیفیت بی سابقه ۲۴۰ فریم در ثانیه پشتیبانی خواهند كرد.

به گزارش روش سئو به نقل از فایومک، کاربران به دلخواه خود می توانند فیلمبرداری با گوشیهای آیفون ۱۲ را با دو کیفیت ۱۲۰ و ۲۴۰ فریم در ثانیه انجام دهند که در هر دو حالت نتیجه کار کاملاً مشابه فیلم برداری با دوربین های حرفه ای است. فیلمبرداری به این شیوه به خصوص مشاهده صحنه های دارای حرکت آهسته را به تجربه ای دلپذیر مبدل می کند.
در حال حاضر آیفون ۱۱ پرو قادر به فیلمبرداری ۴K با کیفیت ۶۰ فریم در ثانیه است و فیلم برداری در حالت ۲۴۰ فریم در ثانیه تنها با دقت ۱۰۸۰ پیکسل در دسترس می باشد.
علاقمندان با بررسی کدهای بتای سیستم عامل آی او اس ۱۴ به این توانایی های جدید آیفون ۱۲ پی برده اند و مکس وین بش از توسعه دهندگان و برنامه نویسان مشهور در توئیتر این مورد را تأیید کرده است. وی می گوید منبعی در اپل خبر مورد اشاره را صحیح اعلام نموده است.
همچنین نرخ تازه سازی نمایشگر آیفون ۱۲ برابر با ۱۲۰ هرتز اعلام شده است. البته به احتمال زیاد این توانایی تنها مربوط به مدلهای ۶.۱ اینچی و ۶.۷ اینچی آیفون ۱۲ پرو خواهد بود.

منبع: