برترین های جشنواره وب و موبایل ایران حمایت می شوند

به گزارش روش سئو ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی از برترین های گروه های ویژه حوزه های مختلف تكنولوژی در رابطه با وب و موبایل، حمایت می كند.

به گزارش روش سئو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، جشنواره وب و موبایل ایران كه روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می شود، گروه های مختلفی از حوزه های اینترنت اشیاء، بلاكچین، تولید هوشمند (ERP)، خانه هوشمند، شهر هوشمند، هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی با یكدیگر به رقابت می پردازند.
این جشنواره برای انتخاب برترین سایت ها و نرم افزارهای موبایل فارسی طراحی شده است و به صورت سالانه برگزار می گردد. جشنواره وب و موبایل ایران با ده ها هزار شركت كننده، بعنوان بزرگ ترین عرصه رقابت میان وب سایت ها و نرم افزارهای موبایل ایرانی در گروه های مختلف شناخته می شود و از آغاز زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد كیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در بین مردم داشته باشد.
با توجه به اهمیت این جشنواره، ستاد فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام نموده است كه از برترین های این دوره حمایت می كند و انتخاب و داوری استارت اپ ها به صورت مشترك بین جشنواره وب و موبایل ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صورت خواهد گرفت.