اصلاح گلكسی فولد بالاخره به اتمام رسید

روش سئو: شبكه خبری بلومبرگ اعلام نمود در نهایت بازطراحی و اصلاح گوشی تاشوی سامسونگ موسوم به ˮگلكسی فولدˮ تكمیل شده است اما باز هم شركت سامسونگ این گوشی را در رویداد معرفی گلكسی نوت ۱۰ عرضه نخواهد كرد.
به گزارش روش سئو به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شبكه خبری بلومبرگ می گوید، منابعی كه خواستند نامشان فاش نشود گفته اند كه سامسونگ طراحی مجدد گوشی تاشوی “گلكسی فولد”(Galaxy Fold) را تكمیل كرده است.
بگفته این منابع، لایه محافظ برای جلوگیری از شكستگی نمایشگر هم اكنون روی تمام صفحه را پوشش می دهد و تا داخل قاب كشیده شده است تا مردم آنرا مثل قبل به تصور اینكه تنها یك پوشش محافظ فابریك است، تصادفاً جدا نكنند.
همین طور گویا شكاف موجود در وسط این گوشی را كوچك كرده اند و لولا هم اصلاح شده است تا سازگاری بیشتری با صفحه نمایش داشته باشد.

همانطور كه می دانید قرار بود این دستگاه ۲۰۰۰ دلاری تابحال روانه بازار شده باشد، اما بعد از آنكه چند آزمایش كننده در ماه آوریل مشكلات مختلفی را در آن دیدند، سامسونگ برنامه خودرا برای عرضه عمومی این گوشی به تأخیر انداخت و هنوز هم معین نمی باشد تا چه زمانی طول می كشد.
با فرض اینكه همه چیز دقیق اصلاح شده باشد و بخش های بازسازی شده بزودی برای تولید انبوه به ویتنام منتقل شود، نباید به این زودی ها انتظار عرضه این گوشی تاشو را داشته باشیم.
گوشی گلكسی نوت ۱۰(Galaxy Note 10) هفتم اوت در رویداد سامسونگ در بروكلین رونمایی خواهد شد، اما این منابع ناشناس به بلومبرگ گفته اند “گلكسی فولد” در این رویداد معرفی نخواهد شد و حتی سامسونگ تاریخ عرضه آنرا نیز اعلام نخواهد كرد.

منبع: